İş Güvenlik Ayakkabıları Fiyatları

Fabrikalarınız ya da firmalarınız dâhilinde seçeceğiniz ve saha düzeyinize uygun iş güvenliği ayakkabı modelleri, sizleri yaşanabilecek olan her türlü sıkıntıdan korur. İş güvenlik ayakkabılarının yumuşak, hafif, dayanıklı, darbelere karşı dirençli olması gibi ayrıntılar markamız için esas aldığımız ölçütlerdendir.

Her ayakkabı modelinde olduğu gibi İşçi ayakkabıları modellerinde de fiyatlar farklılık göstermektedir. Dilerseniz firmanıza veya fabrikanıza uygun olan modellerin değerlendirilmesi için Demir Kundura’nın profesyonel ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. En doğru ve en güvenilir fiyatlandırma seçenekleriyle toptan üretim seçeneklerini de sunan Demir Kundura, sizlerle tanışmayı bekliyor!

Demir Kundura tarafından üretilen ve birçok sektöre hitap eden "İş Güvenliği Ayakkabı Modelleri" şu şekilde;

Yol Yapımı İşçi Ayakkabıları

Yol yapım çalışmaları oldukça ağır ve tehlikeli işler sınıfındadır. Dolayısıyla aynı oranda da risklerin artması olasıdır. İş güvenliği ayakkabılarının çelik burunlu, yıpranmaya dayanıklı ve ter emici özellikte olması mühimdir. Çalışmanın yapıldığı alanların detayı dikkate alınmalıdır. Üretimde kaymaz taban ayrıntısı kullanılmalıdır.

Lojistik İşçi Ayakkabıları

Çelik burun, kompozit burun, çelik ara taban, çift yoğunluklu dış taban ve nefes alabilir özellikteki yapısıyla sektör tarafından fazlasıyla tercih edilen modellerdendir.

Tersane İş Ayakkabıları

Tersane İş Ayakkabılarında belirleyici olan detay, elektrik çarpması riskine karşı tasarlanan antistatik taban özellikli ayakkabılardır. Kaymayı önleyici ve en yüksek sıcaklığa bile fazlasıyla dayanıklı taban yapısıyla firmalar tarafından tercih edilmektedir. Çelik burun ayrıntısı, korunaklı topuk kısımları beraberinde her türlü kimyevi ya da sıvı madde geçirmeyen geniş ve güvenli detaylardan oluşmaktadır. 

 

Tarım Sektörü İş Ayakkabıları

Tarım Sektörü İş Ayakkabılarının üretiminde ölçüt değer, alt taban yapısının kaymaya karşı, asit-çözücü gibi maddelere karşı koruyucu ve dirençli yapıda olmasıdır. Kauçuk ve neopren gibi maddelerden oluşan iş ayakkabılarımızı tercih edebilirsiniz. 

Sanayi İş Ayakkabıları

Sanayi İş Ayakkabılarında, kompozit-fiber burun, şok emici ve çelik ara taban ayrıntıları mevcuttur. Kumaşı hava geçirgenliğine sahiptir. Dolayısıyla sıvı emilimi fazladır. 

Sağlık Sektörü İş Ayakkabıları

Sağlık sektöründe uğraşanların çevresel, kimyasal ve biyolojik unsurlar gibi çeşitli etmenleri göz önünde bulundurmaları önemli bir ayrıntıdır. Ürünlerimiz, kaymaz taban, kürklü-ter emici iç astar ve çelik burun detaylarından üretilmiştir. 

Petrol Sektörü İş Ayakkabıları

Petrol sektörü işçi ayakkabıları üretiminde esas aldığımız noktalar; kaymaz taban yapısının şok emici düzeyde olması, yağa dayanıklı yapısı ve işçilere en iyi düzeyde konfor sağlamasıdır. 

Otomotiv İş Ayakkabıları

Otomotiv sektörüyle uğraşan işçilerin iş ayakkabısı seçerken dikkat etmeleri gereken ayrıntılar şöyledir; erimiş metal ya da sıvı maddelerin dökülmesi, ayağa sert cisimlerin düşmesi sık sık yaşanan durumlardır. Bu sebeple Otomotiv Sektörü İş Ayakkabılarımızın üretim standartlarında çelik burun yapısı önemli yer tutar. Dökülebilecek sıvılara karşı üst düzey derisi son derece korunaklıdır. 

Maden Sektörü İş Ayakkabısı

Maden sektöründe çalışan işçilerimizin iş ayakkabısı seçiminde dikkat etmesi gereken ayrıntı, ısıya dayanıklılık unsurudur. İş güvenliği ayakkabıları, ısıya ve delinme-yırtılma gibi olumsuzluklara karşı dirençli olmalıdır. Taban kısımları kaymaz yapıda olmalıdır. Çelik burun ayrıntısını da es geçmemelisiniz.

Köprü Yapımı İşçi Ayakkabıları

Köprü yapımında işçilerin giyeceği iş güvenlik ayakkabılarında çelik burun, çelik ara taban, çift yoğunluklu dış taban ve kaymaz taban detayları bulunmalıdır. 

Kimya Sektörü İş Ayakkabıları

Kimyevi maddelerin yoğun bulunduğu ortamlarda yaşanan kolay alevlenebilir sıvılar veya olası patlama riskleri için mutlaka antistatik ayakkabı kullanılması gerekmektedir. İletken özellikli iş güvenlik ayakkabıları da kimya sektörü için idealdir. 

Kaynakçı İş Ayakkabıları

Kaynakçı İş Ayakkabıları seçiminde, çelik veya kompozit burunlu ürünler tercih edilir. Bu tip modeller, darbe basıncı gibi durumlara dayanıklıdır. Çelik ara taban, kaymaz taban ve antistatik taban yapısıyla Kaynakçı İş Ayakkabıları, kalite standartları açısından son derece tercih edilebilirdir. 

Havaalanı Emniyet Ayakkabıları

Havaalanında uçakların bakım, onarım işlemleri sırasında hidrolik yağların damlayarak zeminde ıslaklıklara neden olması gibi sıkıntılar işçi sağlığını son derece tehdit eder. Bu sebeple, havaalanı emniyetinde işçilerin mutlaka kauçuk tabanlı iş güvenliği ayakkabıları tercih etmeleri gerekir. 

Gıda Sektörü İş Ayakkabıları

‘Gıda Sektörü İş Ayakkabısı’ tercih edilirken kesinlikle kaymaz taban detayları önemsenmelidir. Sektör dâhilinde ayağa herhangi bir cisim düşmesi sonucu yaralanmalar da hesaba katılarak yüksek kalite standartlarında iş güvenliği ayakkabısı ürettiğimizi de vurgulamak isteriz. 

Fabrika İş Ayakkabıları

Fabrika İş Ayakkabılarının üretim aşamalarında, tamamen çalışan işçinin konforu göz önüne alınmıştır. Nefes alan ve rahat yapılı ayakkabılar tasarlanmıştır. Ürünler, çift yoğunluklu dış taban yapısı ve astar kısımlarının ter emici yüzeye sahip olmasıyla fabrikalar tarafından oldukça tercih edilir. 

Alt Yapı İş Ayakkabıları

Tasarlanan alt yapı çalışmaları işçi ayakkabılarında, çift yoğunluklu orta taban ve yıpranmalara karşı fazlasıyla dayanıklı ter emen astar detayları kullanılmıştır. Ürünler aynı zamanda da çelik ara taban ve çelik burunlu yapılardan oluşmaktadır.

İnşaat/Şantiye Ayakkabıları

Yüksek ve yumuşak yapılı bir taban detayı ile tasarladığımız ayakkabılar sayesinde dışarıdan gelebilecek her türlü tehlikeye (çivi batması, vs) karşı garanti altındasınız. Koyu renkli ve ortamdaki tozu göstermeyen taban yapısıyla oldukça güvenilir modellerimiz mevcuttur. 

FRESH I İş Ayakkabıları

Fresh İş Ayakkabıları, ter emen kürklü iç kısım astarı, vazgeçilmez çelik burun detayı ve nefes alabilir deri özellikleriyle oldukça dikkat çeken modellerimizdendir. 

ESD I İş Ayakkabıları

Antistatik özellikteki ayakkabılar, elektrostatik yüklerin dağıtılarak elektrostatik birikimlerin en aza indirilmesinin öngörüldüğü durumlarda ve elektrik cihazlarından üzerinde elektrik bulunan çıplak kısımlardan kaynaklanabilecek elektrik şoku riskinin tamamıyla ortadan kaldırılmadığı durumlarda tercih edilebilmektedir. 

STRONG FIT I İş Ayakkabıları

Firmanız tarafından tercih edebileceğiniz ve çift yoğunluk detaylarıyla şekillendirilmiş dış taban ve çelik burun özellikleri bulunan STRONG FIT İş ayakkabıları oldukça güvenilir ve kaliteli modellerimizdendir. 

 

EXPERT I İş Ayakkabıları

Nefes alabilen özellikteki baskılı deri modelleri, teri içine hapseden sağlıklı iç astar yapısı ile mutlaka tercih edebileceğiniz bir modeldir. İşçilere en rahat ve en güvenilir detayları sunan EXPERT İş ayakkabıları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.