Çelik Burunsuz İş Ayakkabısı

Çalışma sahalarında rahatlıkla hareket etmenize olanak sağlayan hafif ve esnek yapıdaki çelik burunsuz iş ayakkabısı, çalışırken işçilere kullanım konforu sağlar.

Üretimde kullanılan astar, kompozit kumaş yapısından oluşturulduğu için terlemeye ve su geçirme gibi sıkıntılara ekstra direnç gösterir. Çelik burunsuz iş ayakkabısını, hafif düzeydeki iş grubunda çalışanlar gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

Dış derisi ve iç astar yapısında, ayakların hava almasını kolaylaştıran gözenekler ve kabarcıklar bulunur. Bu sayede, çalışmaya bağlı olarak oluşan terin emilimi kolaylaşır ve nem sorunu ortadan kalkar. Çelik burunsuz iş ayakkabısı rahat ve konforlu olmasının yanı sıra kaliteli taban yapısıyla da kayma gibi risklere karşı dirençlidir.

Demir Kundura Çelik Burunsuz İş Ayakkabısının Avantajları Nelerdir?
  • Zorlu koşullarda yırtılma ve aşınma gibi sıkıntılar yaşanmaz.
  • Anti bakteriyeldir, terleme ve koku oluşturmaz. Çabucak kuruyan yapıdadır.
  • Hafif, esnek yapısı sayesinde kullanımı son derece kolaydır. Yürümede konfor sunar.
  • Sıcak ya da soğuk gibi faktörlere karşı dirençlidir.
  • Her ayağa uyum sağlayan anatomik yapısı bulunur.
  • Taban dahilinde oluşabilecek kaymalara karşı ilave koruması vardır.


Çelik burunsuz iş ayakkabısı kullanıldıktan sonra kuru bir ortamda saklanmalıdır. Üzerinde biriken toz ve kirleri hafif nemli bir bez yardımıyla silebilirsiniz.

Çelik burunsuz iş ayakkabısı için Demir Kundura ile iletişime geçebilir,  çalıştığınız sektöre uygun iş güvenlik ayakkabınızı kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Demir Safety