Çelik Uçlu Ayakkabı

İş güvenlik ayakkabı modellerinde çelik uç ayrıntısı önemlidir. Ayakkabının burun kısmının çelik uçlu olması, darbe ve fazla yüklü nesne düşmelerine karşı dayanıklılık sağlar. İş ve işçi güvenliği standartlarına uygun üretilen iş ayakkabısı alternatifleri yüksek performans sağlarken son derece konforlu bir kullanım kolaylığı sunar. 

Çelik uç beraberinde iş ayakkabısının rahatlığı ve emniyeti de önemlidir. Çift yoğunluklu taban teknolojisi ekstra kullanım rahatlığı sağlar. Sıvı ortamına uyum sağlayabilen özel tasarım alt taban yapısı kaymayı önleyecek detaylardan oluşmalıdır. İş güvenlik ayakkabısı taban kısmında ekstra şok emici özelliği tercih sebebi olmalıdır.

Çelik uç ayrıntısına destekle; ısı yalıtımı ve aşınmaya dayanıklılık gösteren astar detayı da göz önünde bulundurulmalıdır. Nefes alabilir yapıdaki deri, teri emici özelliktedir. Çelik uçlu iş güvenlik ayakkabınızın temizliğine dikkat etmeli, yüksek ısı ve nemden korumalısınız.

Demir Kundura iş güvenlik ayakkabısı modellerini tercih ettiğinizde tüm gün süren rahatlığı ve güvenliği her an hissedeceksiniz.

Demir Safety