Elektrikçi İş Ayakkabısı Modelleri

Elektrikçi iş ayakkabısı, sektör dahilinde çalışan kişiler için tercih edilebilir nitelikte olmalıdır. Elektrikçi iş ayakkabısı, metal detay içermemeli, su v.b. sıvılara karşı son derece dayanıklı üretilmelidir. Çalışma ortamındaki koşullar da göz önünde bulundurularak terleme ve aşınma gibi problemlere karşıt olarak direnç göstermelidir.

Elektrikçi iş ayakkabısı modellerinin geliştirilmesinde, yalıtkan özelliği bulunan yüksek ayakkabı üretimi esas alınmalıdır. Orta taban esnekliği delinmez ve yırtılmaz yapıda sunulmalıdır. Alt tabanları ise yüksek gerilime dayanıklı olarak lastik şekilde tasarlanmalıdır.

Elektrikçiler tüm bu koşullara denk gelen ithal iş güvenlik ayakkabısı kullanımında kendilerini güvende hissedeceklerdir.

Elektrikçi ayakkabı modelleri, çelik burunlu iş ayakkabılarına göre değişim göstermektedir. Yapılarında kompozit kumaş standartları dikkati çeker.

Demir Kundura İthal İş Güvenlik Ayakkabı modelleri için bizlerle iletişime geçebilir, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Demir Safety