İş Ayakkabıları ve İş Çizmeleri

En uygun fiyat seçenekleriyle iş ayakkabıları ve iş çizmelerine sahip olmak için Demir Kundura ürünlerini incelediniz mi? Web sitemizde yer alan teklif formunu doldurarak iş çizmeleri ve iş ayakkabılarına online satış hizmetimizle de indirimli olarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ayak koruyucu nitelikteki iş ayakkabılarında bulunan üstün özellikleri yalnızca ayakkabı grubunda değil, iş çizmeleri ya da işçi sandaletlerinde de sizlere sunuyoruz.

Demir Kundura iş çizmeleri ve yüzlerce çeşit kaliteli iş güvenlik ayakkabıları çelik burunlu, su geçirmez, ayağı terletmez yapıdadır. Aşınmaya, yağa ve darbelere karşı dayanıklı dış tabana sahiptir. İş çizmeleri ve işçi ayakkabılarında batmaya dayanıklı çelik ara taban tercih edilmiştir. Malzemenin hafif olmasından dolayı işçinin konforunu sağlar ve hiçbir şekilde kullanıcının ayağını yormaz.

Çalışma esnasında ayağınızı rahat hissetmediğiniz iş ayakkabısı ya da işçi çizmeleri, verimsizliğe neden olabilir. Soğuğa karşı izolasyon ayrıntısı ise, kış aylarında iş çizmesi seçiminde önemlidir. Yaz aylarında nefes alabilir özellikteki iş ayakkabıları tercih edilebilir. Seçtiğiniz işçi çizmesi veya iş güvenlik ayakkabıları mutlaka ayağı sarmalıdır. Boşluk olduğu takdirde ayakta çeşitli problemlerin yaşanmasına neden olur.

İş ve işçi güvenliği standartlarına uygun üretilen iş ayakkabıları ya da işçi çizmeleri, yüksek performans sağlarken son derece konforlu bir kullanım kolaylığı da sunar.

Demir Safety