Kompozit Burunlu İş Ayakkabısı Özellikleri

Tüm sektörlerde çalışırken tercih edilen emniyet ayakkabısında kompozit burun detayı önemlidir. Demir Kundura kompozit burunlu işçi ayakkabıları üretiminde, kalite standardına uygun deri tercih edilmektedir.

Kompozit burunlu ayakkabı, ter emici özelliktedir; hava alabilen ve su geçirmeyen yapıdadır. Dışarıdan gelebilecek tüm tehlikelere karşı 200 Joul direnç sağlayan kompozit burunlu işçi ayakkabıları, ısıya ve soğuğa karşı etkili bir yalıtım gücü sağlar.

Kompozit burun iş ayakkabısı, taban olarak da kullanım konforu sağlar. Zeminin özelliklerine göre üretilen çeşitli tabanlar; yalıtkan, emici ya da sert lastik şeklindedir. Kompozit burunlu ayakkabıların terletme yapmaması için iç dokusu özel kumaşlardan üretilmekte ve koku oluşumunu önleyici şekilde tasarlanmaktadır. Aşınmaya, hidrokarbonlara ve kaymaya dirençli bir taban yapısına sahiptir.

Demir Kundura kompozit burunlu işçi ayakkabıları, ayaklarınızın emniyetini sağlarken rahatlığı sayesinde hem hafif hem de son derece dayanıklı bir kullanım kolaylığı sunar.

Her türlü çalışma ortamınızda artık daha sağlıklı ve rahat çalışabileceksiniz. Kompozit burunlu yapısıyla inşaat, şantiye, havaalanı, fabrika, kaynakçı, lojistik, sanayi, yol yapımı, otomotiv, metal ve kimya sektörü için özel üretilen iş ayakkabıları hakkında detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Demir Safety